SIA Biznesa Drošība/Business Security Ltd.
Adrese: Ieriķu iela 3, biroju korpuss O4, ofiss C2-604, Rīga, LV-1084 Latvija
Tālrunis: +371 67270701
Fakss: +371 67310111
E-pasts: office@businessecurity.lv

Par mums

SIA BIZNESA DROŠĪBA tika nodibināta 1993.gadā un pamatā nodarbojas ar detektīvu darbību un juridisko konsultāciju sniegšanu, kā arī papildus tam īsteno pasākumus tehniskās apsardzes jomā.
Mūsu uzņēmuma kompetenci apliecina LR IeM Detektīvdarbības licence Nr. 605 un Starptautiskās Standartu Organizācijas (SSO) sertifikāts Nr. 6-4.1.2./009A "Kvalitātes vadības sistēmas" ISO 9001:2008 Detektīvu pakalpojumu sniegšanā, Tehniskās apsardzes pakalpojumu sniegšanā.
SIA BIZNESA DROŠĪBA ir Latvijas drošības biznesa asociācijas (LDBA) un Privātdetektīvu asociācijas Starptautiskās Federācijas (International Federation of Associations of Private Detectives) biedrs. 
Uzņēmuma darbības periodā ir veiksmīgi izmeklētas vairākas lietas un sniegtas kvalitatīvas konsultācijas.
Mūsu kolektīvā strādā profesionāļi, kuriem ir darba pieredze tiesībaizsardzības iestādēs. Katram mūsu detektīvam ir LR VP IeM licenzēšanas komisijas iesniegtais Detektīva sertifikāts.
SIA BIZNESA DROŠĪBA sadarbojas ar BIZNESA ŠĶĪRĒJTIESU, detektīvu birojiem un  tiesībsargājošām iestādēm Latvijā, kā arī ārzemes. Piederība pie Privātdetektīvu asociācijas Starptautiskās Federācijas ļauj operatīvi organizēt mūsu Eiropas un Neatkarīgo Valstu Savienības klientu pasūtījumu izpildi, kā arī dod iespēju piekļūt plašākam informācijas avotu lokam.
Mēs piedāvājam Jums plašu pakalpojumu klāstu biznesa drošības jomā, kā arī detektīvdarbībā, ar kuru Jūs varat iepazīsties mūsu mājas lapā vai telefoniski.
Сертификат

Developed by: webdesign.tria.lv
Copyright © 2022 SIA Biznesa Drošība
time: 0.0083 | queries: 10